Správa IT v ambulancích lékařů

V dnešní době zhruba 80% ambulantních lékařů používá pro záznam informací o pacientovi elektronickou aplikaci a s ní samozřejmě spojenou správu a podporu tohoto programu. Je důležité si uvědomit, že jedině celková správa systému zajistí bezpečnost a bezproblémový chod ambulance.
Pokud chcete opravdu zajistit kompletní správu IT zázemí ambulance a bezpečnost databáze Vašich klientů, dovolte mi představit naší společnost.

IT4CARE, o.p.s. nabízí komplexní správu výpočetní techniky, aplikací či periférních zařízení. Postaráme se o informační systém, kterému nastavíme pravidelné zálohování, aktualizace a samozřejmostí je i zabezpečení dat včetně kvalitní antivirové ochrany. Zpracujeme detailní analýzu vašeho IT zázemí, vytvoříme dokumentaci a nastavíme životní cyklus hardwaru. Navrhneme řešení v podobě alternativního programového vybavení. Dle potřeb Vaší ambulance vybereme nejoptimálnější připojení k internetu.

Naše společnost Vám nabízí stálou telefonickou podporu, s řešením problémů se tak vždy můžete obrátit na nás. Dodávky služeb jsou garantovány týmem odborníků z oblastí zdravotnictví, sociálních služeb a informatiky.

Šetříme Váš čas, poradíme, jaké udělat změny a jak nejlépe nastavit či využít Vaše IT, aniž byste museli řešit „jak na to“.

Dále se zabýváme tvorbou a následnou správou internetových prezentací, zajišťujeme služby elektronické pošty. Poskytujeme školení uživatelů pro práci s počítačem. Pro více informací ►www.it4care.cz

I když informační technologie samotné nevyřeší všechny problémy v oblasti zdravotnictví, jsou zásadním stavebním prvkem efektivnějšího poskytování zdravotní péče.

S námi se již nemusíte starat o váš počítač a můžete se plně věnovat vašim pacientům.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 733 357 426
E-mail: info@it4care.cz

 

Hlavní činností, kterou se společnost zabývá, jsou informační portály a na ně navázané call centrum. Informační portál slouží jako veřejná brána do světa informací.

Postupem času se začaly rozvíjet cíleně zaměřené oborové portály, jež nemají za cíl pokrýt svým záběrem celou škálu lidských činností, ale zaměřují se jen na určitou tematickou oblast.

Zajistíme komplexní správu a prezentaci Vaší firmy