Pomoc Ukrajině

Logo vlajka Ukrajina Logo Cerveny Kriz Logo Home-Rent Logo 3ae

Darováním Vašeho IT zařízení pomůžete uprchlíkům z Ukrajiny, kteří hledají v naší republice bydliště, práci a školu pro své děti. Většinou přijeli do naší země pouze se základním oblečením a cestovními doklady.
Ve spolupráci s Červeným křížem jsme se dohodli, že bychom těmto lidem poskytli zdarma základní IT vybavení (laptop, tablet, telefon), které jim pomůže v novém začátku.
Vámi darovaný hardware. nejprve zkontrolujeme, vyčistíme, přeinstalujeme a připravíme k předání. Následně dovezeme do Kongresové centra, kde ho předáme. Vám následně zašleme zprávu, komu Vaše zařízení pomohlo.

Prosíme předávejte pouze funkční zařízení včetně napájecího adaptéru.
Vyplň název zařízení.

Hardware můžete předat na adrese Vrbova 19, Praha 4 - Braník každý pracovní den od 9:00 - 16:00, telefonní číslo +420 737 234 735 nebo dle telefonické domluvy na čísle +420 603 324 153.

Odesláním tohoto formláře souhlasíe se zpracováním údajů a darováním Vašeho HW za účelem poskytnutí třetí osobě ukrajinské národnosti.

 

Hlavní činností, kterou se společnost zabývá, jsou informační portály a na ně navázané call centrum. Informační portál slouží jako veřejná brána do světa informací.

Postupem času se začaly rozvíjet cíleně zaměřené oborové portály, jež nemají za cíl pokrýt svým záběrem celou škálu lidských činností, ale zaměřují se jen na určitou tematickou oblast.

Zajistíme komplexní správu a prezentaci Vaší firmy