O nás

Společnost IT4CARE, o.p.s. se zaměřuje na oblast správy IT malých a středních společností, se specializací na realizaci a provozování informačních portálů ve zdravotní a sociální oblasti, včetně provozu call centra.

Dále společnost poskytuje konzultační služby v oblasti informačních technologií, kompletní správu IT, outsourcing, procesní analýzy, bezpečnostní audity a analýzy stávajícího stavu informačních systémů.

Proč si vybrat právě IT4CARE?...

... garantujeme Vám:

 • Spolehlivost a kvalitu služeb
  Dodávky služeb jsou garantovány týmem odborníků z oblastí zdravotnictví, sociálních služeb a informatiky.
  Dodržení termínů, spojené s vysokou profesionalitou a odborností pracovníků patří k základním hodnotám naší společnosti.
  Svým klientům se vždy snažíme nabídnout kvalitní služby s garantovanou reakční dobou a osobním přístupem.
 • Bezpečnost Vašich dat
  Zabezpečíme Vaše data před neustále vzrůstajícím nebezpečím ve světě Internetu.
 • Rychlost a efektivita při řešení Vašich požadavků
  Většina problémů lze řešit vzdáleně, díky telefonické a emailové podpoře nás máte k dispozici a můžete se na nás vždy obrátit. Zásahy a nápravy jsou tak rychlejší.
  Snažíme se vždy najít ta řešení, které Vám přinesou největší efekt.
  Výběrem správných technologií snížíme náklady, zvýšíme efektivitu využití počítačů a přispějeme tak k fungování bezproblémové sítě.
 • Snadnou dostupnost informací a vysokou profesionalitu
  Dnešní proměnlivá doba vyžaduje včasné informace pro správná rozhodnutí.
  Naši zaměstnanci jsou proškolováni dle nových technologií, navštěvují odborné semináře a specializovaná školení a především mají zkušenosti z praxe.
  Pro maximální spokojenost a úspěch klienta využíváme při realizacích projektů i technické specialisty našich partnerských firem.
 • Minimalizaci vynaložených nákladů
  Úspora mzdových nákladů za zaměstnance a finančních prostředků za technické vybavení.
  Prostřednictvím konzultací a našich služeb Vás ochráníme před zbytečnými výdaji a poradíme jak nejlépe dosáhnout optimalizace a bezproblémovosti Vaší infrastruktury.
  Šetříme Váš čas, poradíme jaké udělat změny a jak nejlépe nastavit či využít Vaše IT, aniž byste museli řešit „jak na to“. Starosti můžete přenechat nám. Konzultace a poradenská činnost jsou pro naše klienty zdarma.
 • Maximální péči
  Naším cílem je, aby náš zákazník dostal za své peníze co nekvalitnější služby, které vedou ke zvýšení kvality a produktivity jeho práce.
  Lidský přístup založený na důvěře a korektnosti zabezpečí kvalitní spolupráci a spokojenost klienta. Věříme v dlouhodobá partnerství.
 

Hlavní činností, kterou se společnost zabývá, jsou informační portály a na ně navázané call centrum. Informační portál slouží jako veřejná brána do světa informací.

Postupem času se začaly rozvíjet cíleně zaměřené oborové portály, jež nemají za cíl pokrýt svým záběrem celou škálu lidských činností, ale zaměřují se jen na určitou tematickou oblast.

Zajistíme komplexní správu a prezentaci Vaší firmy