Vedlejší činnost

Činností, kterými se společnost zabývá lze rozdělit do několika oblastí...

Komlexní Správa IT

IT4CARE, o.p.s. zajišťuje komplexní správu výpočetní techniky pro malé a střední firmy a v oblasti zdravotnictví.

Nejprve zpracujeme detailní analýzu IT zázemí, vytvoříme dokumentaci a nastavíme životní cyklus hardwaru. Navrhneme řešení v podobě alternativního programového vybavení. Dle potřeb společnosti vybereme nejoptimálnější připojení k internetu. Navrhneme a zajistíme bezpečný vzdálený přístup do firemní sítě. Nainstalujeme a nakonfigurujeme počítače, servery, síť i periferie a zajistíme jejich následnou údržbu. Postaráme se o informační systém, kterému nastavíme pravidelné zálohování, aktualizace. Samozřejmostí je i zabezpečení dat včetně kvalitní antivirové ochrany.

Zajišťujeme služby elektronické pošty i hostování aplikačních serverů. V neposlední řadě zprostředkujeme bezpečnostní audit či certifikace.

Kromě výše uvedených služeb náš outsourcing IT nabízí neustálou telefonickou podporu, poskytujeme pomoc a potřebné informace z oblasti informačních technologií.

Dodávky služeb jsou garantovány týmem odborníků z oblastí zdravotnictví, sociálních služeb a informatiky.

Kompletní prezentace firem

IT4CARE, o.p.s. vytváří kompletní internetové prezentace u kterých nabízí i následnou správu.

Postaráme se o adresu webu (doménu), návrh struktury a vzhledu webových stránek či e-shopu (webdesign), spuštění redakčního systému (CMS Drupal) a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Dále poskytujeme univerzální a všestranný webhosting s pestrou škálou služeb pro zázemí projektu klienta.

Podpora a péče o zákazníka a služby na míru

Zajistíme rychlý, spolehlivý a bezpečný systém, který splňuje většinu přání klienta, tj. přehledný a intuitivně propracovaný software „ušitý“ na míru.

Poskytujeme hromadná i individuální počítačová školení a to jak pro začátečníky, pokročilé, tak i administrátory, programátory a vývojáře. Jsme schopni se přizpůsobit a tak si klient může sám zvolit náplň kurzu.

 

Hlavní činností, kterou se společnost zabývá, jsou informační portály a na ně navázané call centrum. Informační portál slouží jako veřejná brána do světa informací.

Postupem času se začaly rozvíjet cíleně zaměřené oborové portály, jež nemají za cíl pokrýt svým záběrem celou škálu lidských činností, ale zaměřují se jen na určitou tematickou oblast.

Zajistíme komplexní správu a prezentaci Vaší firmy